RANKING SKLEPÓW BUDOWLANYCH

SIEĆ

OCENA

KOMENTARZ

LINK

4.5/5

Na pierwszym miejscu plasują się “IKEA”, ze średnią ocen 4,50. Jest to najwyższa średnia ocen, zarejestrowana do tej pory w naszym rankingu.

4.2/5

Drugie miejsce zajmuje “Castorama”, ze średnią ocen 4,23. Jak zatem widzimy, różnica między miejscem pierwszym a drugim jest bardzo znacząca.

4.2/5

Trzecie miejsce naszego rankingu zajmuje sieć “PSB Mrówka”, ze średnią ocen w wysokości 4,20. Jest to zatem niewielka strata do drugiego miejsca.

4.1/5

Na czwartym miejscu rankingu plasuje się sieć “Leroy Merlin”, ze średnią ocen 4,13. 

4.1/5

Piąte miejsce, z niewielką stratą do miejsca czwartego, zajmuje sieć “Fachowiec”, której udało uzyskać się średnią ocen 4,11.

4.1/5

Kolejne miejsce zajmuje sieć sklepów “OBI”, która uzyskała średnią ocen 4,05.

4/5

Dosłownie o włos walkę o szóste miejsce przegrała sieć sklepów “Komfort”, której udało uzyskać się średnią ocen 4,04.

4/5

Na ostatnim miejscu naszego zestawienia znajduje się sieć sklepów “Brico Marche”, której średnia ocen wynosi 3,97.

Podsumowanie

Wszystko wskazuje na to, że Polacy wprost pokochali skandynawski styl – dlatego na pierwszym miejscu naszego zestawienia, z bardzo dużą przewagą w stosunku do konkurentów, znalazła się sieć sklepów “IKEA”. Warto tutaj zwrócić uwagę nie niedużą różnicę w ocenach, jeśli chodzi o resztę konkurentów. Są to różnice rzędu dziesiątych części procenta i w przypadku kolejnej aktualizacji rankingu, i uwzględnieniu wystawionych po tym czasie ocen, cały ranking może wyglądać zupełnie inaczej.